Poznaj nas

Nasze projekty

O nas

Nasza inicjatywa powstała w 2012 roku. Na początku pragnęliśmy przybliżyć innym naszą religię oraz gromadzić osoby, które chcą poznać prawdziwy islam oparty na Koranie oraz sunnie, ale wraz z biegiem czasu zrozumieliśmy z jakimi problemami zmaga się polska Umma i jakiego wsparcia potrzebuje i postanowiliśmy obrać inny tor kierując naszą stronę również do muzułmanów, którzy zmagają się z różnymi problemami wywodzącymi się chociażby z różnic poglądowych.

Nie tworzymy żadnej organizacji, a jednak przez te ostatanie lata udało nam się zrealizowąć mnóstwo projektów.

Wszelkie tłumaczenia, publikacje, książki, materiały edukacyjne dla dzieci powstają dzięki naszym prywatnym środkom oraz zaangażowaniu wielu osób.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

300+

Wpisów

8000+

Polubień

40+

Projektów

Jak wykonać modlitwę – krok po kroku

Książka jest dostępna bezpłatnie także w wersji papierowej, ale tylko i wyłącznie dla nowych muzułmanów, którym nauka modlitwy sprawia trudność. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy.

Jak wykonać modlitwę – krok po kroku

Książka ta ma za zadanie przybliżyć wiedze na temat modlitwy zarówno muzułmanom, jak i nie muzułmanom. Staraliśmy się
w jak najprostszy sposób przekazać podstawowe informacje dotyczące muzułmańskiej modlitwy, tak aby stała się ona zrozumiała dla każdego. Mamy nadzieje, że książka pomoże naszym nowym braciom i siostrom w islamie zrozumieć tak ważny filar islamu oraz pomóc w im stać się częścią społeczności.

Wznoszę Dua do Allaha aby uchronił i nagrodził w tym życiu oraz życiu przyszłym wszystkich, którzy pomagali w jej publikacji oraz dystrybucji.

  • Fonetyczna wymowa
  • Transliteracja
  • Wskazówki jak wykonać łudu oraz gusl
  • Najważniejsze wskazówki
  • Opis krok po kroku
  • Przejrzysta grafika
  • Podstawowe informacje odnośnie modlitwy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *