Karty z dua dla dzieci

Karty z dua dla dzieci to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i dla rodziców !

Niniejsze karty to zbiór suplikacji i słów, jakimi nasz ukochany Prorok Muhammad (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim) błagał, wychwalał, dziękował swemu Panu i korzył się przed Nim, nie mając sobie równych w przepięknym i jakże głębokim sposobie zwracania się do Niego.

 ***

Wysłannik Allaha, pokój i błogosławieństwo Allaha z nim, powiedział, że Allah polecił Prorokowi Janowi, synowi Zachariasza, aby postępował według pięciu przykazań i wzywał do nich swój lud, a jedno z nich brzmiało:

„…I nakazuję ci, abyś wspominał Allaha często, tak jak człowiek, którego goni wróg i ucieka tak prędko, że udaje mu się dotrzeć do twierdzy, w której znajduje schronienie. Tak samo sługa może uchronić się przed szatanem jedynie poprzez wspominanie Allaha, Potężnego, Majestatycznego…” [Sahih al-Dżami, 1724].

***

Mamy nadzieję że karty będą się cieszyć sporą popularnością ze względu na wyjątkowy dobór tekstów o zatwierdzonej autentyczności i ich szeroką gamą na różne okazje, jednocześnie będąc dostępne w postaci kieszonkowej, ułatwiającej korzystanie z nich zarówno w domu jak i w podróży.

 

Kliknij i pobierz pdf:

Przygotowanie: ISLAM-SUNNA.PL

Grafika: GHOUGA.PL

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.